אודותינו

 
 

אורי שירין הינו רפד מקצועי, המעמיד לרשות לקוחותיו למעלה מ- 35 שנות מוניטין וניסיון בשיפוץ ובריפוד כל סוגי הרהיטים. כדור שלישי למשפחת רפדים יוצאי עיראק, שעסקה במלאכה זו עוד לפני עלייתה ארצה, אורי שירין יוכל להשיב את גלגלי הזמן לאחור ולהחזיר לכל רהיט את המראה החדש והמקורי שלו.

הודות לידע העשיר ולמיומנות הגבוהה שצבר לכל אורך שנות פעילותו, יכול אורי לשפץ את כל סוגי הרהיטים ברמת גימור גבוהה במיוחד, עד כי לא ניתן כלל לזהות כי מדובר ברהיטים ישנים. איכות עבודתו והשירות האמין והמקצועי שמעניק אורי, הם שהביאו לחוג הלקוחות ההולך וגדל שלו, עמו נמנים לקוחות פרטיים, אדריכלים, מוסדות ובתי מלון.

שיפוץ כל סוגי הרהיטים
אורי שירין יחדש, ירענן וישיב לקדמותו כל רהיט:

• מערכות ישיבה
• סלונים
• פינות אוכל
• כורסאות
• ספות
• החלפת ריפודים של ריהוט גן ומיטות שיזוף בבדי ריפוד מיוחדים (אאוט-אין), המותאמים לחשיפה לתנאי האקלים
  (שמש, גשם וכו')
• וכל פרטי הריהוט המשולבים בבד ובעור

בנוסף, מתמחה אורי בביצוע רסטורציה כללית: שיפוץ ושחזור קפיצים, קש וינאי ופוליטורה.

 
כורסה משנות ה- 50 לאחר שיפוץ וספת עור לאחר ריפוד + סלון לאחר ריפוד ושיפוץ
  כורסה משנות ה- 50 לאחר שיפוץ וספת עור לאחר ריפוד סלון לאחר ריפוד ושיפוץ
 

שירות עד בית הלקוח
אם גם אתם חולמים לחדש את הרהיט האהוב שלכם, אורי יגיע עד לביתכם עם קולקציית בדים ועורות ממיטב היצרנים, ויסייע לכם להתאים את הריפוד לשאר פרטי הריהוט והדקורציה בבית. כך תוכלו לבחור את צבע הרהיט המחודש או את צבע הריפוד החדש ולהתאימם לעיצוב הכולל של הבית (שטיחים, וילונות, תמונות וכו'). בכל סגנון עיצוב שתבחרו – מודרני, קלאסי או עתיק, אורי שירין ישפץ את הריהוט שלכם בהתאם.

אם גם אתם לא מסוגלים לוותר על הרהיט האהוב, אבל גם לא יכולים להשאירו במצבו הנוכחי, פנו לאורי שירין והוא ישיב לו את מראהו החדש, מבלי לפגוע באופיו ובייחודו. עם אורי שירין תוכלו גם אתם ליהנות מאותו רהיט אהוב במראה מחודש ורענן, שירומם את רוחכם וירענן את עיצוב ביתכם. כי אחרי הכול, חידוש רהיטים מפיח רוח חיים לא רק ברהיט עצמו, אלא גם בכם ובבית כולו.

לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח להגיע אליכם לפגישת ייעוץ, ללא התחייבות, ולסייע לכם לבחון את אפשרויות השיפוץ של רהיטיכם.

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר